kontroluj cukrzycę z nami
A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Eversense to system CGM do ciągłego monitorowania stężenia glukozy. Pomiarów dokonuje co 5 minut za pomocą mikorosensora umieszczonego pod skórą. Dane przesyłane są w systemie ciągłym do aplikacji w smartfonie lub do komputera. Umożliwia to w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu – bez ciągłego nakłuwania w celu pobrania próbek krwi – sprawdzić nie tylko jaki jest obecny stan, ale też to jak dieta, ćwiczenia, leki, czy inne czynniki mają aktualny wpływ na poziom glukozy.

Niewielki transmiter umieszczony nieinwazyjnie na ramieniu generuje alarmy wibracyjne sygnalizujące możliwe zbliżanie się hiper- lub hipoglikemii zanim do nich dojdzie.

Zalety:

  • wygoda – wymiana sensora innych CGM raz na tydzień brzmi dobrze, ale co 90 dni znacznie lepiej.

  • kontrola – smukły i superlekki nadajnik noszony na ramieniu przesyła dane a dodatkowo generuje alarmy wibracyjne wyczuwalne na ramieniu; i możesz go zdjąć w każdej chwili!

  • pełną wiedzę o swoim poziomie cukru – prosta i czytelna aplikacja na smartfon umożliwia przeglądanie danych o stężeniu glukozy, jego zmianach oraz alarmuje o zbyt niskim lub zbyt wysokim stężeniu glukozy; poza tym dane mogą też być przesyłane do chmur.                                                                               

  • Nadajnik Eversense jedynie nakleja się na skórę. Można można go łatwo zdejmować i ładować. Generuje alarmy wibracyjne, nawet jeśli twój smartfon nie jest w pobliżu.

  • Aplikacja zainstalowana na Twoim smartfonie umożliwia szybki dostęp do danych, bez konieczności noszenia dodatkowego urządzenia.

Żródło: http://www.nowoczesnicukrzycy.pl/o-systemie-eversense-cgm/

data-matched-content-rows-num="3"      data-matched-content-columns-num="3"