501463913
info@glukoza.pl

miejsce na reklamę

gościmy

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

odwiedziny on-line

Odsłon artykułów:
2363819

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

logomcBiegasz? Jeździsz na rowerze? Uprawiasz Nordic Walking? Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. Każdą swoją aktywnością wspieraj dzieci chore na cukrzycę i Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą!!!  

Tu znajdziesz wszystkie informacje  drużyna.mojacukrzyca.plJak dołączyć? To bardzo proste!
1. Wyślij zgłoszenie pod adres Biura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule "dołączam"
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.
ZOBACZ PONIŻEJ KTO JUŻ JEST Z NAMI!!!!

UWAGA!!!

Dostępne dla każdego są koszulki-cegiełki DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL - jeśli przekażesz darowiznę na Towarzystwo w wysokości 35 PLN jako upominek otrzymasz koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze.
Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na stypendia sportowe dla aktywnych diabetyków.
Dostępne rozmiary: Junior S, Junior M, Damskie S, Damskie M, Damskie L, Męskie M, Męskie L, Męskie XL. W opisie przelewu na konto 60 1050 1298 1000 0002 0296 1470 napisz "Darowizna MOJACUKRZYCA.PL" i symbol rozmiaru np. "Junior S"
Po wpłynięciu środków na nasze konto koszulka zostanie wysłana pod wskazany w przelewie adres. Jeśli chcesz wysłać ją pod inny adres poinformuj nas mailem.
Jeśli jesteś też zawodnikiem? Startujesz w zawodach biegowych, nordic walking , rowerowych lub jakichkolwiek? Oprócz wysłania zgłoszenia do Drużyny przy rejestracji do zawodów w miejscu Klub/Dryżyna w formularzach rejestracyjnych wpisuj – DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL Chwalisz się swoimi osiągnięciami na Facebook’u, nk.pl czy Google +? Masz swojego bloga? Zawsze dołącz link do profilu MOJACUKRZYCA.PL na portalu pomagającym Siepomaga.pl Oto link do wklejenia - http://www.siepomaga.pl/f/mojacukrzyca

tu zrealizujesz wniosek NFZ on-line